Windykacja Protector Inkaso

Windykacja - jak działamy

Windykacja w wykonaniu Protector Inkaso prowadzona jest wyłącznie legalnymi metodami. Prowadzenie windykacji zapewnia odpowiednią formę nacisku na dłużnika. Osobą kontaktującą się z klientem jest windykator prowadzący temat, a nie ktoś biura obsługi klienta czy handlowiec. Współpraca z klientami opiera się na profesjonalnej obsłudze, pozwalającej budować jeszcze lepsze relacje i utrzymywać pozytywną opinię na rynku związanym z usługami windykacyjnymi.

Windykacja z Protector Inkaso - szybkość i skuteczność działania

Wypracowane struktury we współpracy z sądem, komornikiem i kancelarią adwokacką to podstawa Protector Inkaso windykacja Warszawa - metody naszych działań przeprowadzenia szybkich i skutecznych procedur prawnych mających uznanie wśród zleceniodawców. W trakcie naszej kilkunastoletniej działalności dopracowaliśmy w szczegółach procedury związane z windykacją tak, aby zapewnić maksymalną szybkość i skuteczność działania.

Prowadzimy negocjacje z dłużnikiem tak, aby wywierać na dłużniku ciągłą i maksymalnie dozwoloną prawem presję. Współpracujemy z komornikami, którzy prowadzą skuteczne egzekucje. Niezależnie od tego dopingujemy wszelkie urzędy z nami współpracujące do tempa i efektów właściwych dla oczekiwań naszych klientów.

Rozmiar firmy oraz koncepcja jej prowadzenia powodują, że z jednej strony pracownicy przestrzegają podstawowych procedur działania, a z drugiej strony nie poprzestają na rutynowych działaniach oferowanych przez duże firmy windykacyjne. Windykacje prowadzimy w taki sposób, aby klienta nie stracił. Naszą działalność cechuje umiejętność doprowadzania do podpisania umowy handlowej, w której dłużnik zobowiązuje się spłacać zobowiązanie i dokonywać dalszych zakupów.

Copyright © 1998-2023 Protector Inkaso windykacja Warszawa